خبر

اپل بزرگ‌ترین تولیدکننده گجت‌ پوشیدنی در جهان شد

به گزارش استراتژی آنالیتیکس،اپل با عبور از فیت بیت، عنوان بزرگ‌ترین عرضه‌کننده گجت‌ پوشیدنی را به خود اختصاص داده است.
مؤسسه‌ی استراتژی آنالیتیکس در آخرین گزارش خود که به بررسی آمار فروش گجت‌های پوشیدنی در آن پرداخته است، اعلام کرده که اپل نزدیک به ۳.۵ میلیون دستگاه اپل واچ طی سه‌ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۷ به فروش رسانده است.

اطلاعات ارائه‌شده نشان از این دارند که میزان عرضه‌ی گجت‌های پوشیدنی در سه‌ماهه‌ی اول سال جاری میلادی به بیش از ۲۲ میلیون دستگاه افزایش پیدا کرده است که نشان از افزایش ۲۱ درصدی در مقایسه با ۱۸.۲ میلیون دستگاه عرضه‌شده در زمستان ۲۰۱۶ دارد. در این بین باید به این نکته اشاره کرد که اپل بیشترین افزایش عرضه را شاهد بوده و تعداد ساعت‌های هوشمند این کمپانی به گواه گزارش استراتژی آنالیتیکس، به بیش از ۳.۵ میلیون دستگاه رسیده است. در واقع اپل افزایش عرضه‌ی ۵۹ درصدی تجربه کرده که با این وجود، ۱۶ درصد از سهم بازار را به خود اختصاص داده است. اپل با عملکرد سه‌ماهه‌ی خود، موفق شده است فیت‌بیترا پشت سر بگذارد و به بزرگ‌ترین عرضه‌کننده‌ی گجت‌های پوشیدنی بدل شود.
7665dac8-36e6-4739-a22a-d5077d508fc1

استراتژی آنالیتیکس صعود اپل را مرهون عملکرد فوق‌العاده‌ی نسل جدید ساعت هوشمند اپل یا همان اپل واچ ۲می‌داند. در گزارش مورد نظر به این نکته اشاره می‌شود  که اپل واچ سری ۲ با ظاهری مدرن، بازاریابی خوب و حضور خوب در بازار، موفق شده است عملکرد بسیار قابل توجهی از نظر فروش به‌ جای بگذارد.

منبع : زومیت و ۹to5mac

نوشته قبلی نوشته بعدی

You Might Also Like

بدون دیدگاه

یک دیدگاه ارسال کنید