خبر

آیفون ۸ بدون تأخیر عرضه می‌شود

در حالی‌که گمانه‌زنی و گزارش‌های منتشرشده توسط تحلیل‎گران مختلف، نشان می‌دهند آیفون ۸ مطابق با برنامه‌ریزی‎های اپل عرضه نخواهد شد و مشکلات موجود در تولید آن، عرضه این مدل را به تعویق خواهد انداخت؛ بنجامین گسکین، یک فاش‌کننده معروف در توئیتر، اعلام کرده است که تولید آزمایشی آیفون‎های جدید آغاز شده و اپل برنامه‎ای برای تأخیر در عرضه آیفون‎های ۲۰۱۷ ندارد.

در یک توئیت جدید، بنجامین گسکین به نقل از منابع مطلع خود اعلام کرده است که تولید آزمایشی هر سه مدل از آیفون‌های جدید ۲۰۱۷ اپل شامل آیفون ۷ اس، آیفون ۷ اس پلاس و آیفون ۸ آغاز شده و نیازی به نگرانی بابت تأخیر در عرضه آن‌ها وجود ندارد. منبع انتشار این خبر در کارخانه فاکس‎کان در شهر ژنگژاو، اعلام کرده است که در حال‌ حاضر، ۲۰۰ واحد به‌صورت روزانه تولید می‎شود.

بنجامین گسکین در توئیت بعدی خود، مدعی شده است که تاچ آی‌دی با نمایشگر ادغام می‎شود و شرکت اپل موفق شده است در تولید سنسورهای یکپارچه با نمایشگر به موفقیت‎هایی دست پیدا کند. به همین جهت، شاید آیفون ۸ به یک سنسور اثرانگشت ادغام‌شده با نمایشگر مجهز شود.

برخی از گزارش‌‏های پیشین نیز نشان می‎دهند که عرضه اولیه آیفون ۸ در ماه سپتامبر بسیار محدود خواهد بود. تحلیل‎گران مدعی هستند که با توجه به ادغام سنسور اثر انگشت با نمایشگر و هم‏چنین استفاده از نمایشگر اولد در آیفون پرچم‎دار جدید اپل، تولید گسترده آن برای عرضه جهانی آیفون ۸ تا سال ۲۰۱۸ امکان‌‏پذیر نیست.

باید به گمانه‎زنی‌‏ها و شایعات در مورد آیفون ۸ با دیده شک و تردید نگریست چون شرکت اپل، هنوز گزارش‌های منتشرشده درباره‌ی این مدل را تأیید نکرده است

نوشته قبلی نوشته بعدی

You Might Also Like

بدون دیدگاه

یک دیدگاه ارسال کنید