تاریخچه

Innerexile یکی از نامهای تجاری گروه فناوری Taer است که در سال 2012 به عنوان یک استودیو برای طراحی محصولات سبک زندگی آغاز به کار کرد. اصلی ترین برجستگی محصولات این شرکت طراحی آنها است که به هیچ بازه زمانی خاصی محدود نمی شوند و همچنین استفاده از فناوری های روز دنیا در ساخت لوازم جانبی با کیفیت بالا برای دستگاه های هوشمند نظیر تلفن های همراه، تبلت ها و لپتاپ ها.

مقر اصلی این شرکت در کشور تایوان و شهر نیو تایپه است و هم اکنون محصولات خود را در بیش از 40 کشور در سر تا سر اروپا، آسیا، خاورمیانه، آمریکا و آفریقا به فروش می رساند.

innerexile
innerexile

طراحی

مدیران این شرکت فعالیت های خود را بدین گونه شرح میدهند که: تیم طراحی جوان و بسیار خلاق شرکت innerexile٬ توانایی ساخت محصولات متفاوتی را دارند که در این حوزه حرف اول را میزنند. این طراحان همواره در تلاشند تا برای نیازهای شما راه حلها، مواد اولیه و ابتکارات جدیدی را ارائه بدهند.

تمرکز اصلی شرکت ما بر روی اپل و اکوسیستم محصولات قابل حمل آن است. اکثر محصولات ما دارای استاندارد MFi هستند. استانداری که مخفف عبارت Made For i بوده و شرکت اپل آن را با وسواس خاصی به محصولات شرکت های سازنده لوازم جانبی میدهد. طراحی محصولات ما همگی در چارچوب استانداردهای شرکت اپل بوده و تمامی شرایط مورد نیاز یک برند سازنده لوازم جانبی را دارد.

تا کنون طراحی محصولات innerexile توانسته اند جایزه های متعددی را از آن خود کنند. نظیر کسب جایزه بهترین طراحی بینالملی در سال 2012 که هر ساله توسط تیم Good Design در ژاپن برگزار میشود و یا بدست آوردن مقام اول و دریافت جایزه طلایی رنگ Computex d&i که انجمن صنایع آن را هر ساله به بهترین طراحی اهدا میکند.

innerexile