تاریخچه

شرکت Just Mobile در سال ۲۰۰۵ فعالیت خود را روی ساخت لوازم جانبی گوشی های مجهز به سیستم عامل ویندوز موبایل متمرکز کرده بود٬

Just Mobile

اما پس از عرضه اولین نسل گوشی های شرکت اپل یعنی آیفون در سال ۲۰۰۷ رویکرد شرکت به سرعت تغییر کرد و طراحان شرکت عاشق آیفون شدند. تمامی پروژه های قدیمی خود را کنار گذاشته و به ساخت زیباترین لوازم جانبی ممکن برای این محصول از شرکت اپل مشغول شدند. اولین سری محصولات این شرکت٬ پایه های نگهدارندۀ آیفون بود که Xtand™ یکی از پرچم داران آن بشمار می آمد. پایههای نگهدارنده ذکر شده علاوه بر آنکه جایزه های متعددی را از آن خود کردند٬ فروش بالایی هم داشتند و روی میز هزاران هزار طرفدار گوشی آیفون قرار گرفتند.

امروزه شرکت Just Mobile به مراتب گسترده تر شده و بیش از ۳۰ سری محصول مختلف دارد که بسیاری از آنها توانسته اند جایزه های طراحی متعددی را از آن خود کنند. آنها محصولات درجه یک خود را در تمامی کشورها و بازارهای جهانی عرضه میکنند. این محصولات در فروشگاه های بزرگی نظیر اپل استورها و حتی مغازه های مربوط به دکوراسیون داخلی نظیر MoMA به فروش می رسانند. طراحی محصولات بسیار متنوع بوده و در میان آنها میتوان از قلم هوشمند AluPen گرفته تا بانکهای باتری Gum را برای آیفون و یا آیپد خریداری کرد؛ آنها همواره در تلاشند تا خلاقانه ترین لوازم جانبی مورد نیاز را طراحی و عرضه کنند.

Just Mobile

از تیم طراحان حرفهای در اروپا گرفته تا کارخانجات تولید محصولات در تایوان همه و همه دست به دست یکدیگر دادهاند تا لوازم جانبی Just Mobile هم از نظر ظاهر و هم از نظر کارایی بتوانند رضایت مشتریان را جلب کنند و نیاز آنها را برطرف سازند. چراکه از نظر آنها این بهترین راه تولید لوازم جانبی برای محصولات شگفت انگیز است: لوازم جانبی برای زندگی بهتر.

طراحی

عقیده شرکت Just Mobile ساده و آشکار است: آنها میگویند برای زندگی طراحی می کنند. این بدان معناست که محصولات آنها فقط برای زیبایی طراحی نشده اند. بلکه ساخته شدهاند تا ماندگار شوند.

پس به گونه ای مبسوط شرح میدهند که : ما یک زباله یکبار مصرف نمیسازیم. حتی در زیبایی محصولات خود نیز افراط نمی کنیم. ما معتقدیم که مفهوم طراحی بسیار فراتر از ظاهر محصول است. طراحی یعنی رسیدن به درکی درست از ذات یک وسیله و احترام گذاشتن به کاربرد آن. بنابراین ما محصولاتی را طراحی میکنیم که علی رغم زیبایی به زندگی راحت تر و حل مشکلات کوچک و بزرگ شما کمک خواهند کرد. همانند نگه داشتن تبلت برای تماشای فیلم و یا شارژ باتری آیفون در سفر. ما به منظور ساخت لوازم جانبی که زندگی شما را آسانتر کند، با برخی از بهترین طراحان دنیا همکاری کرده ایم.

از تیم طراحی Just Mobile گرفته تا متخصصین شرکت Tools Design در دانمارک که تاکنون جایزههای متعددی را از آن خود کرده اند. در واقع طراحان حرفه ای نیروی حیاتی شرکت ما هستند. آنها همانند خون در رگ های شرکت جریان دارند. این افراد عقیده و چارچوب شرکت را به خوبی درک کرده اند، نظرات ما را در محصولات اعمال کرده، ایده های ما را به مشتریان انتقال داده و همواره با آخرین فوت کوزه گری که در آستین خود پنهان کرده اند محصولات شگفت انگیزی را میآفرینند و ما به آنها و مهارتی که در طراحی محصول دارند افتخار میکنیم. عاشق کار خود هستیم و معتقدیم که محصولات ما حرف اول را میزنند.

just mobile
just mobile
just mobile
just mobile

دست‌آوردها

Just Mobile بارها به عنوان برترین برند لوازم جانبی اپل شناخته شده است Just Mobile همچنان می‌تواند کاربران سخت‌گیر خود را با محصولات خود غافلگیر کند رویکرد همیشگی این برند در طراحی، سادگی و خلاق بودن است و تمام محصولات آن با فلسفه افزودن به کارایی محصولات اصلی آن طراحی شده است Just Mobile تا به حال برنده جوایز متعدد بین الملی زیادی از جمله Reddot، Golden Pin، IF Award و Good Design شده است.