تاریخچه

شرکت( LaCie ) طراحی و تکنولوژی را ترکیب کرده اند تا محصولاتی بسازند که در عین زیبایی بسیار کاربردی باشند و عملکرد فوق العادهای از خود نشان دهند. شما می توانید صفحه کلید، پردازشگر، پرینتر و دیگر قطعات سخت افزاری رایانه خود را در صورت خرابی تعویض کنید٬ اما اطلاعات ارزشمند شما جایگزین نخواهند شد. امروزه تمام زندگی و خاطرات هر فرد روی هارد دیسک ها ذخیره میشوند. هر کاربر حداقل به تهیه یک نسخه پشتیبان از اطلاعات خود در جای دیگر نیاز دارد تا همواره امنیت و ایمنی اطلاعات او حفظ شود. شرکت LaCie با محصولات خود بهترین راه حلها را پیش روی شما میگذارد.

LaCie

این شرکت به منظور ارائه خدمات بهتر و رفع نیاز مشتریان خود از هیچ شرکت دیگری کمک نگرفته و در امر پشتیبانی و تعمیر محصولات کاملاً مستقل است. این شرکت دارای دو کارخانه٬ یکی در ایالت اورگن آمریکا و دیگری در فرانسه است . در ۱۵ کشور دنیا نمایندگی فعال دارد و حدود یک سوم از کارمندانش که تعداد آنها به ۴۶۰ نفر میرسد در واحدهای تخصصی و فنی مشغول به کار هستند که این بهترین راه برای ارتباط با مشتریان است.

LaCie

آخرین فرمول محرمانه ای که باعث موفقیت شرکت LaCie شده است، چیزی نیست جز نظام بسیار دقیق و جدی شرکت شان. تیم مالی و بخش فناوری و اطلاعات (IT) شرکت همواره اطلاعات مورد نیاز را با دقتی مثال زدنی به روز رسانی میکنند. تیم سفارشات فرآیند ارسال و دریافت محصولات را با سرعتی باورنکردنی انجام میدهند که از هر تیم دیگری سریعتر هستند. البته در سال ۲۰۱۴ شرکت Seagate که در عرصه ی تولید هارد دیسک در دنیا حرف اول را میزند٬ شرکت laCie را به مبلغ ۱۸۶ میلیون دلار خریداری کرد تا با تمام قوا در بازار رقابت هارددیسک ها یکه تاز باشند

طراحی

شرکتLaCie از سال ۱۹۹۲ همکاری خود را با طراحان مشهور در سرتاسر جهان آغاز کرد. از Ziba Design گرفته تا Porsche Design GmbH، Karim Rashid، Ora-Ito و Philippe Strack . شما با خرید هارددیسک ها فقط یک حافظۀ ذخیره سازی را تحویل نمی گیرید، بلکه صاحب یک اثر هنری منحصر به فرد نیز می شوید. در طول ۱۲ سال گذشته همواره با بهترین طراح اسکاتلندی یعنی نیل پولتون (Neil Poulton) همکاری کرده اند و پولتون اکثر محصولات این شرکت را طراحی کرده است. محصولاتی نظیر سری هاردهای ضد ضربه ی d2 که توانستهاند جایزه های متعددی را از آن خود کنند.

تیم مهندسی LaCie متشکل از باتجربه ترین مهندسان الکترونیک و طراحان نرم افزار است که در طول ۱۰ سال گذشته با نوآوری های متعدد خود نظیر ساخت اولین بردUSB FireWire و، درایو SCSI، هارددیسک های تغذیه شونده توسط مدار USB، درایوهای خارجی SATA، هارددیسک های مجهز به درگاه FireWire 800 و هارد دیسکهای یک ترابایتی در بازار رقابتی موجود، اولین بودند. در سال گذشته تحقیقات و کارشناسان بازاریابی خود را دو برابر کرده اند تا بتوانند برتری خود را در بازار کنونی حفظ کرده و در عین حال رابطه دوستانه شان با مشتریان از بین نرود.