معرفی

طراحی لوازم جانبی خاص, ویژه ی محصولات اپل، تخصص Twelve South است. این کمپانی از سال ۲۰۰۹ میلادی فعالیت خود را با یک هدف ویژه که عبارت بود از طراحی محصولات خلاقانه و کشف راه حال‌های تازه به منظور محافظت و شخصی‌سازی محصولات اپل به همراه ۱۲ نفر شروع کرد. توجه روی جزئیات باعث شده محصولات این کمپانی، از یک کالای معمولی تبدیل به همان محصولی بشود که شما منتظرش بودید. از همان روز اول Twelve South، با طراحی محصولات با کیفیت، خود را نسبت به کسانی که مثل ما مشتاق جدیدترین گجت‌های اپل بوده‌اند، متعهد می‌دانسته است و این مسیر همچنان با تولید محصولات خلاقانه ادامه خواهد داشت.

بدون شک خاص‌ترین کیف محافظی است که می‌توانید برای، MacBook پیدا کنید. این کیف دست‌ساز چرمی  با وزنی کمتر از ۴۰۰ گرم، چهره یک کتاب قدیمی را به لپ‌تاپ شما خواهد داد. بدنه تقویت شده و پوشش خاص این کیف، لپ‌تاپ شما را در برابر هرگونه ضربه‌ای محافظت خواهد کرد. دست‌ساز بودن و توجه به جزئیات در طراحی این محصول باعث شده که هیچ دو بوک‌بوکی شبیه به‌ هم نباشد و شما محصولی را در اختیار داشته باشید که به صورت اختصاصی، فقط برای خودتان ساخته شده است. BookBook علاوه بر اینکه می‌تواند لپ‌تاپ شما را در برابر ضربه محافظت کند؛ پوششی خوبی برای آن در مکان‌های عمومی مثل کافی‌شاپ و رستوران‌ها خواهد بود تا مانع از سرقت گجت شما شود. این محصول در دو مدل کلاسیک و Rutledge عرضه می‌شود. مدل Rutledge با نوع رنگ‌بندی خاص چرم آن، می‌تواند انتخاب جذابی برای افراد خاص باشد. BookBook فقط محدود به MacBook نمی‌شود، این محصول با چند ویژگی خاص برای iPad و iPhone هم در دسترس است. BookBook طراحی شده برای iPhone ترکیبی از کتاب جیبی، کیف پول و قاب گوشی است. در مواقعی که فقط به گوشی نیاز دارید، می‌توانید آن را از کیف پول جدا کنید و با خود همراه داشته باشید. BookBook ساخته شده برای iPad هم به‌ گونه‌ای طراحی شده تا بتوانید بدون دخالت دست، ویدئوی ببینید یا وبگردی کنید.

BookBook بدون شک خاص‌ترین کیف محافظی است که می‌توانید برای MacBook ، iPhone و iPad پیدا کنید. این کیف دست‌ساز چرمی، چهره‌ یک کتاب قدیمی را به لپ‌تاپ شما خواهد داد. بدنه‌ تقویت شده و پوشش خاص این کیف، لپ‌تاپ شما را در برابر هرگونه ضربه‌ای محافظت خواهد کرد. دست‌ساز بودن و توجه به جزئیات در طراحی این محصول باعث شده که هیچ دو BookBook شبیه به‌ هم نباشد و شما محصولی را در اختیار داشته باشید که به صورت اختصاصی، فقط برای خودتان ساخته شده است. BookBook طراحی شده برای iPhone ترکیبی از کتاب جیبی، کیف پول و قاب گوشی است، در مواقعی که فقط به گوشی نیاز دارید، می‌توانید آن را از کیف پول جدا کنید و با خود همراه داشته باشید. BookBook ساخته شده برای iPad هم به‌ گونه‌ای طراحی شده تا بتوانید بدون دخالت دست ویدئوی ببینید یا وبگردی کنید.

BookArc möd پایه‌ نگهدارنده‌‌‌ قوسی شکلی است که از چوب مرغوب و با دقت بسیار برای MacBook شما طراحی شده است. این محصول با حرکت روی مرز تکنولوژی و اصالت، علاوه بر زیباتر کردن میز کارتان، وسیله‌ای کارآمد برای استفاده‌ بهینه از MacBook و فضای محدود میز شما است. BookArc möd به شما اجازه می‌دهد تا با استفاده از ویژگی closed display ، MacBook خود را به صفحه نمایش دیگری وصل کنید و آن را به‌عنوان کامپیوتر رومیزی به‌کار ببرید. BookArc möd با الهام از کارهای بهترین طراحان بین المللی ساخته شده و با عرضه در سه رنگ، بیشترین همخوانی را با میز کار شما خواهد داشت

Copyright 2016 © تمامی حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت نقش می‌باشد